ארבע יתרונות של סוללות LiFePO4

הן בטוחות יותר מסוללות  ליתיום רגילות

יון מבחינת סיכון התפשטות אש ופיצוץ. הן משתמשות בחומר קטליזטורי בתא הסוללה שמונע התרחשות רעש ופיצוץ. זהו יתרון חשוב מאוד ביישומים תעשייתיים ורכ בים שמוטעים ברמות גבוהות של בטיחות.

אמינות

אמינות: סוללות LiFePO4 מציעות רמה גבוהה של אמינות והתמודדות עם מצבים קיצוניים. הן יכולות להתמודד עם מתחים גבוהים, טמפרטורות קיץ חמות וקור חורף קריר. זאת מקוריות רבה מאוד למכוניות חשמליות, מערכות אחסון אנרגיה ויישומים תעשייתיים אחרים שמחייבים יכולת עמידות גבוהה.

תמיכה בזרימות גבוהות

 סוללות LiFePO4 יכולות לספק זרימות גבוהות במידה רבה יותר מסוללות ליתיום-יון. זה מתקיים במיוחד במקרים של טעינה מהירה ופריקה חזקה. בשל זרימות הגבוהות, סוללות LiFePO4 מתאימות בצורה מושלמת ליישומים שדורשים העברה מהירה של חשמל, כמו מערכות התנעה וערכות הספק.

יותר טוב לסביבה

סוללות LiFePO4 מתפקדות כמקור אנרגיה ידידותי לסביבה. הן לא מכילות חומרים מזיקים כמו ניקל, כולביום או קדמיום הנמצאים בסוללות ליתיום-יון. בנוסף, הן מספקות יעילות אנרגטית גבוהה יותר, מה שמפחית את צורך בטעינות תדירות ומקנה להן תוחלת חיים ארוכה יותר. כך, הן מסייעות להפחית את הפקת פליטי פחמן ומשפרות את היכולת שלנו לספק אנרגיה בצורה יעילה וסביבתית.

יצירת קשר

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam eu dignissim tortor, sit amet bibendum lacus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

202 Grid Blvd. Agloe, NY, 12776

777-765-4321

Contact Us Today

Location

Company Name

202 Grid Blvd.

Agloe, NY, 12776

Contact

Need additional assistance? Please contact us:

in**@ex*****.com

777-765-4321

Hours

We are open Monday to Friday, from 8:00 am to 5:00 pm.

Social

 

en_USEnglish